Competitie

« Terug

KNLTB voorjaar 2019

Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag (Z) - Hoofdklasse - Afdeling 1

MijnKNLTB: Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag (Z) - Hoofdklasse - Afdeling 1

Gemengd dubbel 17 + zaterdag (Z) Hoofdklasse

Gemengd dubbel 17 + zaterdag (Z) Hoofdklasse
Edwin van Delft5,7084(6)5,1763(4)
Leon Weeda4,9565(4)4,5255(5)
Rody Vermue4,8065(5)4,3450(5)
Jesse van der Linden7,9225(7)5,1903(5)
Inge de Bree-Cobussen7,7339(7)4,3504(4)
Corine Lekkerkerk6,1516(6)4,6637(5)
Puk Nouwen4,9550(4)3,9604(4)
Stand
 TeamGespeeld#WGewonnenWGelijkGVerlorenVPuntenPt.
1DE SCHELDE 1760131
2GAME '78 1741223
3SCHARENDIJKE 1741222
4DE SCHELDE 2732222
5SJEF 1724121
6ANIMO TERNEUZEN 1712419
7DE BONGERD-KLOETINGE 1703415
8DE KLAPPERS 1703415
zaterdag 25 mei 2019
09:30DE KLAPPERS 1-SCHARENDIJKE 12 - 4Roodzand Kunstgras
10:00ANIMO TERNEUZEN 1-SJEF 16 - 0Gravel
10:00GAME '78 1-DE BONGERD-KLOETINGE 14 - 2Gravel
donderdag 30 mei 2019
10:00DE SCHELDE 2-DE SCHELDE 12 - 4Gravel
zaterdag 1 juni 2019
10:00DE SCHELDE 1-GAME '78 15 - 1Gravel
10:00DE BONGERD-KLOETINGE 1-DE SCHELDE 22 - 4Roodzand Kunstgras
13:00SCHARENDIJKE 1-ANIMO TERNEUZEN 14 - 2Gravel
14:00SJEF 1-DE KLAPPERS 15 - 1Gravel
zaterdag 8 juni 2019
09:30DE KLAPPERS 1-DE SCHELDE 11 - 5Roodzand Kunstgras
10:00ANIMO TERNEUZEN 1-DE BONGERD-KLOETINGE 13 - 3Gravel
10:00GAME '78 1-SJEF 13 - 3Gravel
10:00DE SCHELDE 2-SCHARENDIJKE 12 - 4Gravel
zaterdag 15 juni 2019
09:00DE BONGERD-KLOETINGE 1-DE KLAPPERS 13 - 3Gravel
13:00SJEF 1-DE SCHELDE 23 - 3Gravel
13:00SCHARENDIJKE 1-GAME '78 12 - 4Gravel
zaterdag 22 juni 2019
10:00ANIMO TERNEUZEN 1-DE KLAPPERS 13 - 3Gravel
10:00DE SCHELDE 2-GAME '78 14 - 2Gravel
10:00DE SCHELDE 1-DE BONGERD-KLOETINGE 16 - 0Gravel
13:00SJEF 1-SCHARENDIJKE 13 - 3Gravel
vrijdag 28 juni 2019
17:00DE SCHELDE 1-ANIMO TERNEUZEN 14 - 2Gravel
zaterdag 29 juni 2019
10:00DE BONGERD-KLOETINGE 1-SJEF 13 - 3Roodzand Kunstgras
13:00SCHARENDIJKE 1-DE SCHELDE 11 - 5Gravel
13:00GAME '78 1-ANIMO TERNEUZEN 15 - 1Gravel
13:30DE KLAPPERS 1-DE SCHELDE 23 - 3Roodzand Kunstgras
zaterdag 6 juli 2019
10:00DE BONGERD-KLOETINGE 1-SCHARENDIJKE 12 - 4Gravel
10:00ANIMO TERNEUZEN 1-DE SCHELDE 22 - 4Gravel
10:00DE SCHELDE 1-SJEF 12 - 4Gravel
13:30DE KLAPPERS 1-GAME '78 12 - 4Roodzand Kunstgras