Competitie

« Terug

KNLTB voorjaar 2019

Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag (Z) - 1e klasse - Afdeling 1

MijnKNLTB: Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag (Z) - 1e klasse - Afdeling 1

Gemengd dubbel 17 + zaterdag (Z) 1e klasse

Gemengd dubbel 17 + zaterdag (Z) 1e klasse
Danielle Dettingmeijer8,9999(8)5,9968(5)
Wim Dettingmeijer5,2633(5)4,1291(3)
Andrea Dettingmeijer-Davidse7,9624(7)7,3774(7)
Paul van Burg6,0081(6)6,1079(6)
John Nelis6,3988(6)5,1480(5)
Marleen de Vlieger8,6167(8)5,2763(5)
Stand
 TeamGespeeld#WGewonnenWGelijkGVerlorenVPuntenPt.
1ZIERIKZEE 1760132
2DE BRU-TEN 1761031
3DOS-VLISSINGEN 1731321
4SCHARENDIJKE 2722321
5'T SWAECKE 1723220
6ZER OIRTS 1722317
7YERSEKE 1711515
8KAPELLE 1702511
zaterdag 25 mei 2019
10:00'T SWAECKE 1-ZER OIRTS 13 - 3Gravel
13:00SCHARENDIJKE 2-DOS-VLISSINGEN 13 - 3Gravel
13:00YERSEKE 1-ZIERIKZEE 11 - 5Roodzand Kunstgras
13:30DE BRU-TEN 1-KAPELLE 15 - 1Gravel
zaterdag 1 juni 2019
10:00DOS-VLISSINGEN 1-DE BRU-TEN 11 - 5Gravel
10:00ZER OIRTS 1-YERSEKE 14 - 2Gravel
13:00ZIERIKZEE 1-'T SWAECKE 14 - 2Roodzand Kunstgras
13:00KAPELLE 1-SCHARENDIJKE 23 - 3Gravel
zaterdag 8 juni 2019
10:00SCHARENDIJKE 2-ZER OIRTS 14 - 2Gravel
13:00'T SWAECKE 1-DOS-VLISSINGEN 14 - 2Gravel
13:00YERSEKE 1-KAPELLE 15 - 1Roodzand Kunstgras
13:30DE BRU-TEN 1-ZIERIKZEE 14 - 2Gravel
zaterdag 15 juni 2019
10:00DOS-VLISSINGEN 1-YERSEKE 14 - 2Gravel
10:00ZER OIRTS 1-DE BRU-TEN 13 - 3Gravel
13:00ZIERIKZEE 1-SCHARENDIJKE 24 - 2Roodzand Kunstgras
13:00KAPELLE 1-'T SWAECKE 13 - 3Gravel
zaterdag 22 juni 2019
10:00DOS-VLISSINGEN 1-KAPELLE 15 - 1Gravel
13:00SCHARENDIJKE 2-DE BRU-TEN 12 - 4Gravel
13:00YERSEKE 1-'T SWAECKE 13 - 3Roodzand Kunstgras
13:00ZIERIKZEE 1-ZER OIRTS 16 - 0Roodzand Kunstgras
zaterdag 29 juni 2019
09:00ZER OIRTS 1-DOS-VLISSINGEN 11 - 5Gravel
10:00'T SWAECKE 1-SCHARENDIJKE 24 - 2Gravel
13:00KAPELLE 1-ZIERIKZEE 10 - 6Gravel
13:30DE BRU-TEN 1-YERSEKE 15 - 1Gravel
zaterdag 6 juli 2019
10:00DE BRU-TEN 1-'T SWAECKE 15 - 1Gravel
10:00ZER OIRTS 1-KAPELLE 14 - 2Gravel
13:00ZIERIKZEE 1-DOS-VLISSINGEN 15 - 1Roodzand Kunstgras
13:00SCHARENDIJKE 2-YERSEKE 15 - 1Gravel