Competitie

mei 2019

vrijdag 3 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond (Z) - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
19:30SLAGVAST KAMPERLAND 1-SCHARENDIJKE 24 - 0Kunstgras
dinsdag 7 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Dinsdag - 1e klasse - Afdeling 2Stand
10:00SCHARENDIJKE 1-DE BRU-TEN 20 - 4Gravel
vrijdag 10 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond (Z) - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
19:00SCHARENDIJKE 1-DE PUYE 10 - 4
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond (Z) - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
19:00ZIERIKZEE 1-SCHARENDIJKE 22 - 2Roodzand Kunstgras
dinsdag 14 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Dinsdag - 1e klasse - Afdeling 2Stand
09:30DWO'15 1-SCHARENDIJKE 10 - 4Roodzand Kunstgras
vrijdag 17 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond (Z) - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
19:00SCHARENDIJKE 1-SLAGVAST KAMPERLAND 10 - 4
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond (Z) - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
19:00SCHARENDIJKE 2-DUIVELAND 12 - 2Gravel
dinsdag 21 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Dinsdag - 1e klasse - Afdeling 2Stand
10:00SCHARENDIJKE 1-DE BONGERD-KLOETINGE 14 - 0Gravel
vrijdag 24 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond (Z) - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
19:00DE BONGERD-KLOETINGE 2-SCHARENDIJKE 21 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond (Z) - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
19:00DE RUUCSTOPPELEN 1-SCHARENDIJKE 13 - 1Roodzand Kunstgras
zaterdag 25 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag (Z) - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
09:30DE KLAPPERS 1-SCHARENDIJKE 12 - 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag (Z) - 1e klasse - Afdeling 1Stand
13:00SCHARENDIJKE 2-DOS-VLISSINGEN 13 - 3Gravel
dinsdag 28 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Dinsdag - 1e klasse - Afdeling 2Stand
13:00KAPELLE 1-SCHARENDIJKE 10 - 4Roodzand Kunstgras
vrijdag 31 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond (Z) - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
19:00SCHARENDIJKE 1-ZIERIKZEE 10 - 4
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond (Z) - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
19:00DE PUYE 1-SCHARENDIJKE 22 - 2Roodzand Kunstgras